WSPÓŁPRACA

Dlaczego warto nas wspierać?
Jesteśmy opolskim stowarzyszeniem zarejestrowanym w KRS. Nasze intencje są dobre, a działania przemyślane. Fundusze, które otrzymujemy w 100% przekazywane są na działalność statutową klubu.
Zostań naszym sponsorem! Co oferujemy?
Promocja Twojej firmy
Często bierzemy udział jak i organizujemy różnego rodzaju wydarzenia, w których możesz brać udział jako nasz sponsor. Umieścimy również Twoje logo, informacje o Twoim biznesie, materiały promocyjne na naszej stronie oraz w siedzibie klubu. Jesteśmy aktywni w mediach społecznościowych. Odwiedź naszą stronę / profil.
Współpraca dedykowana tylko dla Ciebie – chcesz nas wesprzeć jednorazowo?
Możesz zostać sponsorem konkretnego wydarzenia!
Napisz do nas by dowiedzieć się więcej!
Skontaktuj się z nami a znajdziemy odpowiadającą Tobie formę sponsoringu i współpracy.
DAROWIZNA
Darowizną na działalność statutową mogą wspomóc nas osoby fizyczne, firmy i instytucje. Ważnym aspektem jest wspieranie działań podejmowanych na rzecz osób, które rozwijają się w ramach Opolskiego Klubu Bokserskiego, które jest Stowarzyszeniem zarejestrowanym w KRS. Prosimy o dokonanie dowolnej wpłaty:

STOWARZYSZENIE OPOLSKI KLUB BOKSERSKI

66 1160 2202 0000 0002 6955 3886

Bank Millennium S.A.

w tytule: Darowizna na cele statutowe

O NAS

Stowarzyszenie Opolski klub Bokserski powstało w 2014 roku z inicjatywy Radosława Chojnowskiego – trenera, pięściarza zawodowego i przede wszystkim pasjonata szermierki na pięści.

W momencie zakładania klubu, w Opolu od wielu lat nie było boksu. Zaczynaliśmy z pełną nadzieją, że uda nam się odbudować tą dyscyplinę olimpijską w naszym regionie. Udało się! Oprócz klubu, założyliśmy również Opolski Okręgowy Związek Bokserski, który obecnie zrzesza kluby z naszego województwa (Opole, Nysa, Brzeg, Kędzierzyn Koźle, Zawadzkie).

Prowadzimy zajęcia z boksu dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Jednym z naszych celów jest wyciągnięcie najmłodszych “z ulicy” i wprowadzenie ich do świata sportu.

Od początku działalności organizujemy pokazy w szkołach, na dniach sportu, a także zawody bokserskie rangi ogólnopolskiej oraz międzynarodowej (Mistrzostwa Polski 2019 r., Mistrzostwa Opolszczyzny, Mecz Bokserski Polska – Czechy, Międzynarodowe oraz krajowe zawody bokserskie – Lewy Prosty Olympic Boxing Day, Gale Lewy Prosty Fight Night).

Wychowankowie naszego klubu odnoszą sukcesy na ringach.

Aby móc działać jeszcze bardziej niezbędna jest współpraca z firmami, które chętnie będą wspierać tą szlachetną dyscyplinę jaką jest BOKS OLIMPIJSKI!

Zapraszamy do współpracy!

Aleksandra Chojnowska

tel. 600 804 290

STOWARZYSZENIE OPOLSKI KLUB BOKSERSKI

66 1160 2202 0000 0002 6955 3886

Bank Millennium S.A.